Choryně - Zjednodušená verze stránek

Sbírka šatstva 23. - 25.5.2024 Vsetín

Sbírka šatstva 23. - 25.5.2024 Vsetín 1

Darujte nevyužité věci, pomůžete lidem a ulehčíte přírodě. Vrší se vám doma nevyužité oblečení? Chcete šetřit životní prostředí a zbytečně neplnit kontejnery komunálního odpadu věcmi, které mohou posloužit druhým? Darujte je do SBÍRKY ŠATSTVA Diakonie Vsetín.

Darujte nevyužité věci, pomůžete lidem a ulehčíte přírodě.

Vrší se vám doma nevyužité oblečení? Chcete šetřit životní prostředí a zbytečně neplnit kontejnery komunálního odpadu věcmi, které mohou posloužit druhým? Darujte je do SBÍRKY ŠATSTVA Diakonie Vsetín, která proběhne přesně za měsíc! Dostanou se k lidem v tíživé životní situaci, zbývající budou následně ekologicky zpracovány.

Sběrné místo najdete na bývalém stadionu na Ohradě ve Vsetíně ve dnech 23. až 25. května 2024. Zde bude umístěn kamion, do něhož se budou vybrané věci shromažďovat.

Darované věci převezmeme zabalené v pevných igelitových pytlích ve dnech:

Čtvrtek 23.5. od 10 – 17 hodin

Pátek 24.5. od 10 – 17 hodin

Sobota 25.5. od 8 – 14 hodin

Co vybíráme? Veškeré oblečení (na děti i dospělé), peřiny, deky, spacáky, látky i boty.

Co se děje s vybranými věcmi dál? Přistavený kamion patří Textilní bance, která působí v moravských a slezských regionech a spolupracuje s humanitárními organizacemi i sociálními odbory měst a obcí. Vybraný textil pomáhá také za hranicemi České republiky.

Chcete být informováni o termínu konání Sbírky šatstva v roce 2025? Stačí nám napsat na mail: info@diakonievsetin.cz a uvést jméno, příjmení a způsob, kterým chcete být informováni v dalším roce – emailem nebo SMS zprávou.

Datum vložení: 24. 4. 2024 10:49
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2024 10:53